Pirmieji nėštumo požymiai, apie kuriuos galbūt nežinojote
Nors dažniausiai išskiriami labai konkretūs nėštumo požymiai, tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kai moterys net ir būdamos nėščios serga mėsinėmis, o pilvas nepasirodo iki 7-to mėnesio. Kiekviena moteris yra individuali, kiekvienas organizmas skirtingas, tad natūralu, kad kuo daugiau žinosite apie nėštumą, tuo ramesnė galite būti, kad Jūsų kūne pradėjus plakti dviems širdims žinosite kaip elgtis.
Turinio lentelė
Pirmieji nėštumo požymiai
• Pačiu svarbiausiu simptomu laikomos laiku nepasirodžiusios mėnesinės. Tiesa, galimas ovuliacinis kraujavimas, kuris tęsiasi net kelis mėnesiu, tad dažniausiai pats pagrindinis nėštumo signalas, galioja ne visoms. Nors kraujavimas nėra tolygus mėnesinėms, tačiau daugelis moterų pagalvoja, kad tai įprastas ciklo rezultatas.
• Taip pat dažniausiai jaučiamas pykinimas, kuris tęsiasi pirmus kelis mėnesius. Dažnai pykinimas prasideda jau 5 nėštumo savaitę.
• Ankstyvieji nėštumo požymiai apima ir kur kas dažnesnio šlapinimosi poreikį. Jeigu šlapinantis skauda – tuo pačiu verta ištirti, ar jums nėra šlapimtakių uždegimas.
• Kai kurios moterys teigia, kad pradeda jausti ir pilvo skausmus. Teigiama, kad skausmas primena mėnesinių spazmus, skauda pilvo apačioje, kartais jaučiamas tarsi pulsavimas.
• Pilvo pūtimas, rėmuo bei vidurių užkietėjimas yra dažni nėštumo palydovai. Prasidėję kartu su vaisiaus užsimezgimu dažnai jie kankina moteris viso nėštumo metu. Žinoma, profilaktikai būtinai reikia apie tai pranešti gydytojui, kad būtų ieškoma tinkamiausio gydymo būdo.
Nėštumo simptomai skirtingoms moterims gali skirtis, tad čia jau kiekviena pagal savo gyvenimo tempą turėtų įvertinti, kokia tikimybė pastoti.
• Turbūt visi puikiai žino juokingas istorijas apie moterų maisto poreikius nėštumo metu. Išties, jeigu jums ne mėnesinės, ne ovuliaciją ir labai užsinorėjote galbūt kiek keistų maisto produktų, taip pat jaučiamas metalo skonis burnoje – laikas pasidaryti nėštumo testą.
• Visiškai natūralus nėštumo požymis yra nuotaikų kaita. Paprasčiausiai moters organizme vyksta labai daug pokyčių, tad nieko keisto, kad hormonų disbalansas tuo pačiu sukelia didesnes nuotaikų kaitas. Tiesa, šį simptomą galima sumaišyti su PMS.
• Kai kurios moterys tikina, kad pastojus jas pradėjo kankinti labai intensyvus ir varginantis galvos skausmas. Šis simptomas dažniausiai taip pat praeina kartu su pykinimu per kelis mėnesius. Tiesa, galvos skausmą gali iššaukti ir labai daug kitų priežasčių, tad būtina juo pasidomėti plačiau.
Nėštumo skaičiuoklė norinčioms pastoti
Nėštumo požymiai pirmomis dienomis kai kurioms moterims gali būti labai didelis džiaugsmas, kadangi bandymas pastoti buvo dviejų partnerių noras turėti vaikelį. Norint pastoti būtina mylėtis ovuliacijos dienomis. Šiuolaikinės nėštumo skaičiuoklės padeda kur kas paprasčiau fiksuoti dienas, planuoti jas ir pagreitinti vaikelio atsiradimą.
Internete galima rast labai daug nėštumo skaičiuoklių.
1. Calkoo nėštumo skaičiuoklė. Suveskite: pirmąją paskutinių mėnesinių dieną, nėštumo savaitę ir jums bus pateikti išsamūs duomenys apie gimdymo laiko tarpą ir daugelį kitų rodiklių: https://www.calkoo.com/lt/nestumo-skaiciuokle
2. Šiame puslapyje taip pat galite rasti ir ovuliacijos skaičiuoklę, kuri padės paprasčiau sekti savo vaisingas dienas: https://www.calkoo.com/lt/ovuliacijos-skaiciuokle
3. Cemelia vaistinė taip pat suteikia galimybę kur kas paprasčiau sekti savo ciklą ir padeda greičiau turėti vaikelį. Suveskite taip pat paskutinę mėnesinių dieną. Skaičiuoti galima čia: https://www.camelia.lt/lt/testai/nestumo-skaiciuokle/.
Skaičiuoklių yra labai daug, tačiau jeigu jūsų ciklas yra nereguliarus – tokiu atveju jos sunkiai parodys ovuliacijos dienas. Geriausia užsiimti seksu reguliariai, kadangi taip padidinate tikimybę, kad jums pavyks pastoti. Galiausiai, nepamirškite, kad sveikas gyvenimo tempas padidina tikimybę, juolab, kuo daugiau pozityvios nuotaikos – tuo didesni pastojimo šansai.
Įvertinkite straipsnį
Spauskite kad Įvertinti.
Reitingas / 5. Balsavo: